Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Świece personalizowane mogą stanowić miły upominek dla bliskich osób. Co ważne, można na nich napisać specjalną dedykację bądź szczere życzenia, które uczynią prezent jeszcze bardziej wyjątkowym i serdecznym. Personalizowane upominki zdecydowanie zapadają w pamięć, mają one wyjątkową symbolikę i duże znaczenie dla osoby obdarowanej. Na szczególną uwagę zasługują świece personalizowane w szkle. Można na nich umieścić dowolny napis, życzenia urodzinowe, imieninowe oraz świąteczne. Co ciekawe, na takich dekoracjach można także umieścić dowolną grafikę. Indywidualnie opracowany projekt z całą pewnością stworzy urokliwą, oryginalną i nietuzinkową ozdobę na miarę XXI wieku.

Personalizowane świece najlepszym prezentem dla ukochanej

Świece personalizowane wykonane zostały z najwyższej jakości hydrorafinowanej parafiny oraz wosku sojowego, charakteryzują się doskonałymi walorami użytkowymi i dekoracyjnymi. Wśród popularnych modeli można wyróżnić świeczki w szkle, które posiadają cudowne nuty zapachowe. Są one efektownie zapakowane w pudełko. Na szkle znajdować się może dowolna dedykacja. Zwieńczeniem tego typu ozdób są drewniane przykrywki, które mogą także pełnić rolę podstawki dla świeczki. Wspaniała ozdoba na pewno stworzy przytulny klimat i romantyczną atmosferę w restauracji, domowym zaciszu i na imprezie okolicznościowej. Tego typu akcesorium można umieścić w towarzystwie naturalnych kwiatów, kompozycji florystycznych oraz innych, rustykalnych elementów. Takie wspaniałe akcesorium warto podarować drugiej połówce, na przykład w dniu święta zakochanych.

Personalizowana dekoracja odpowiednia na urodziny, imieniny oraz rocznicę

Co ważne, personalizowane gadżety nie tylko pięknie wyglądają ale również cudownie pachną. Wśród zapachów można wyróżnić między innymi połączenie białej frezji, bursztynu miodowego oraz kremu waniliowego. Przezroczyste szkło, w którym umieszczony jest wosk, wspaniale ukazuje płonący płomień świecy. Przy tak zapalonej dekoracji można miło spędzić wieczór przy książce, lampce wina bądź po prostu przy dobrym filmie. Można ją także zapalić w czasie świąt Wielkiej Nocy, Bożego Narodzenia, urodzin, imienin bądź innej imprezy okolicznościowej. Personalizowane gadżety są także mile widziane na stołach weselnych. Bez wątpienia świece personalizowane stanowią doskonały sposób na pokazanie bliskim, że dobrze ich znamy. Takie upominki pokażą, że pamięta się o dacie ich urodzin, rocznicy ślubu bądź innej ważnej okoliczności.

Dekoracje w kształcie róży z osobistą dedykacją

Wśród popularnych personalizowanych świec można wyróżnić między innymi dekoracje w kształcie róży. Co ważne, taką dekorację można w oryginalny sposób ozdobić. Otóż, można na niej umieścić dowolny tekst, w centralnym punkcie etykiety świecy. Z pewnością taka szlachetna i gustowna ozdoba będzie na długo zapamiętana przez obdarowaną osobę. Róża symbolizuje miłość, radość, harmonię i szczęście. Ten kwiat sam w sobie jest bardzo piękny i szlachetny, warto go podarować żonie, siostrze lub mamie. Co istotne, świece robione ręcznie metodą hand made są traktowane jako małe dzieła sztuki, więc mają one jeszcze większą wartość sentymentalną. Świeca personalizowana z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom nietuzinkowych i oryginalnych prezentów. Niezależnie od mody i trendów dekoratorskich, świece są cały czas na fali popularności. Doceniają je miłośnicy sztuki, rękodzieła, metody hand made i nowoczesnych dodatków.

Czytaj więcej

Gustownie zaprojektowane świece z dedykacją w tle

Świece personalizowane występują w ciekawych rozwiązaniach dekoratorskich. Występują one również w wariancie z trzema knotami, umieszczonymi w szkle. Taka dekoracja jest bardzo gustownie zaprojektowana, można ją postawić w centralnym miejscu sypialni bądź salonu. Z pomocą sztuki personalizacji, łatwiej można wyrazić uczucia do bliskiej osoby. Motyw świecy w połączeniu z osobistą dedykacją na pewno wyróżni całą dekorację. W ramach osobistej dedykacji można umieścić życzenia, słowa miłości, wdzięczności. Na tej ozdobie można również umieścić datę poznania, dzień ślubu bądź inną ważną okoliczność. Personalizowane prezenty są bardzo modne w dzisiejszych czasach. Świece personalizowane występują w różnych rozwiązaniach modelowych i kolorystycznych.

Personalizowane upominki dla pracowników

Świeca personalizowana stanowi doskonały pomysł na każdą okazję. Można na niej umieścić grafikę serca, klucza czy też splątanego węzła. Tego typu elementy symbolizują bezinteresowną, wieczną miłość. Można także umieścić napis love, kocham cię, przepraszam lub dziękuję. Gdy komuś brakuje odwagi, może wyrazić swoje uczucia w nowoczesny sposób, za pomocą świecy. Na pewno osoba wręczająca taki prezent zostanie obdarowana szczerym uśmiechem. Personalizowany upominek można umieścić w nowoczesnym ogrodzie, na tarasie, w gablocie bądź na komodzie. Będzie on tam wyglądał bardzo szlachetnie, designersko i niezwykle oryginalnie. Można go również wręczyć pracownikowi, na przykład w podziękowaniu za wspólne lata pracy bądź z okazji nadchodzących świąt.