Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Zima to czas, który wielu osobom kojarzy się przede wszystkim z choinkami, cynamonem oraz świecącymi łańcuchami. Nie ma w tym absolutnie nic dziwnego, ponieważ to właśnie one są uznawane za symbole Świąt Bożego Narodzenia, które towarzyszą ludziom niemal od zawsze. Jednak czy istnieją ludzie, którzy są w stanie wyobrazić sobie świąteczny klimat bez zapalenia ulubionej świeczki? Świeca Świecznikowa CHOINKA to element, który idealnie wpasuje się w świątecznych stół, nadając mu tym samym ciepłej oraz rodzinnej atmosfery.

Jak stworzyć świąteczny wystrój w kilka minut, czyli Świeca Świecznikowa CHOINKA

Osoby, które definiują się jako miłośnicy zimy oraz świątecznej atmosfery, z pewnością doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak ważnym elementem radosnych oraz niezapomnianych Świąt Bożego Narodzenia są typowe ozdoby świąteczne. Kolorowe bombki, mikołaje z czekolady, czy sztuczny śnieg na szybach to tylko jedne z wielu rozmaitych przykładów ciekawych akcesoriów, które są w stanie wprowadzić błogi spokój oraz wszechobecną radość płynącą z tego wyjątkowego czasu. Jednym z najlepszych oraz najprostszych sposobów na podkreślenie klimatu wnętrza jest zastosowanie świec. W okresie świątecznym niezwykle pomocna może okazać się Świeca Świecznikowa CHOINKA, która nie tylko rozświetli pomieszczenie swoim płomieniem, ale również będzie ciekawym, świątecznym dodatkiem.

Czym charakteryzuje się Świeca Świecznikowa CHOINKA?

Choć z roku na rok moda na świąteczne przystrajanie wnętrz ulega coraz większym zmianom, nadal panują pewne wzorce, które królują na świątecznych stołach. O czym mowa? Kolory przewodnie takie jak złoto, czerwień, srebro oraz butelkowa zieleń to absolutnie klasyki, jeśli chodzi o ozdoby świąteczne. Co ciekawe, te kolory są prawdziwym hitem nie tylko wśród ozdób świątecznych. Tendencję do tego, by w okresie zimowym ubierać się w te cztery kolory, można zauważyć również na okładkach najbardziej popularnych czasopism modowych. Świeca Świecznikowa CHOINKA to ozdoba zarówno piękna, jak i praktyczna. Można ją bowiem używać zarówno jako uroczą rzeźbę oraz ozdobę domu, jak i jako świeczkę, która wprowadzi do pomieszczenia bajkowy klimat. Doskonałym pomysłem może okazać się zapalenie jej podczas kolacji wigilijnej. Dzięki temu prostemu trikowi, nastrój panujący podczas wieczerzy stanie się jeszcze bardziej elegancki, a zarazem ciepły oraz rodzinny. Świeca Świecznikowa CHOINKA jest obecnie dostępna w trzech najbardziej rozchwytywanych kolorach:

  • Złoty
  • Butelkowa zieleń
  • Srebrny.
  • Biały

Decydując się na zakup jednej lub kilku świec świecznikowych, możemy mieć pewność co do tego, że wprost idealnie wpasują się one w klimat świąteczno-sylwestrowy. Biorąc pod uwagę to, że wszystkie  świece posiadają charakterystyczne, połyskujące zdobienia, idealnie nadadzą się one również jako ozdoba sylwestrowej domówki w stylu glamour.

Czytaj więcej

Dlaczego warto postawić na świecę świecznikową w kształcie choinki?

Wielkim plusem świec świecznikowych w kształcie choinki jest ich nienachalny wygląd. Choć kształt ozdobnego, świątecznego drzewka jest wyraźnie zauważalny należy podkreślić, że nie jest on w żadnym wypadku przesadzony. Dzięki czemu cała świeca nabiera delikatnego oraz subtelnego wydźwięku. Choć może wydawać się, że jest to produkt przeznaczony tylko i wyłącznie na okres świąteczny. Warto jasno podkreślić, że świece w kształcie choinki wprost idealnie wpasują się w cały sezon zimowy. Koniec listopada oraz grudzień to miesiące, które wiele osób napawają wyjątkową energią. Każdy fan świątecznych dekoracji, z pewnością zgodzi się ze stwierdzeniem, iż najlepszymi ozdobami jesienno-zimowymi są właśnie świeczki. Świeca Świecznikowa CHOINKA posiada typowe rozmiary, które są charakterystyczne dla długich świec do świeczników. W praktyce oznacza to, że świeca CHOINKA doskonale się prezentuje. Sprawdza się zarówno w pięknych, leśnych kompozycjach, jak i solo. Postawienie świeczki świecznikowej w widocznym miejscu nada całemu pomieszczeniu świątecznego, aczkolwiek nieoczywistego klimatu.

W jakich kompozycjach świeca w kształcie choinki sprawdzi się najlepiej?

Czasami może wydawać się, że świeczki można wykorzystać tylko w jeden sposób. Warto jasno podkreślić, że obecnie istnieje wiele oryginalnych pomysłów na to, by ozdobić swój dom z wykorzystaniem świecy świecznikowej. Jednym z najpopularniejszych sposobów na udekorowanie przestrzeni jest własnoręcznie wykonanie stroika. Do zrobienia stroika potrzebna będzie styropianowa podkładka, mech, ulubione świąteczne ozdoby oraz odrobina wyobraźni. Gdy stroik będzie już gotowy, w jego środek można umieścić świecę świecznikową (jedną lub kilka w zależności od wielkości stroika). Ciekawym oraz nietuzinkowym pomysłem na ozdobę z wykorzystaniem świecy może okazać się również wyłożenie szklanej kuli sztucznych mchem, oraz szyszkami.  Następnie umieszczenie w niej świecy świecznikowej CHOINKA w ulubionym kolorze.

Wyjątkowy oraz niezobowiązujący pomysł na prezent

Moda na świeczki wciąż ma się dobrze. Wiele osób wprost uwielbia zapalić wieczorami świecę, by poczuć ciepło ognia rozchodzącego się po całym pomieszczeniu. Mając to na uwadze, warto  podarować jej niezobowiązujący prezent w formie świeczki, który z pewnością sprawi  wiele przyjemności