Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Piękna i niepowtarzalna świeca SAKIEWKA – lakier nada wnętrzu wyjątkowy charakter. Sprawdzi się równie doskonale w nowoczesnych, minimalistycznych wnętrzach jak i w klasycznych, ciepłych kolorystycznie pomieszczeniach. Unikalny kształt sprawi, że przyciągnie uwagę niejednego gościa.

Oryginalny wygląd

Świeczka z wyglądu przypomina sakiewkę. Można ją również porównać do popularnych pierożków dim sum. Dostępna jest w trzech wariantach kolorystycznych: srebrny, złoty oraz zielony. Każda z opcji jest pomalowana za pomocą lakieru. Sprawia to, że świeca mieni się i odbija światło, nawet jeśli nie jest zapalona. Płaski spodek sakiewki umożliwia postawienie jej na stole, biurku lub innej, dowolnej powierzchni. Dzięki temu nie potrzebuje ona świecznika, aby ozdabiać pomieszczenie. Każda z opcji kolorystycznych posiada białą nitkę lontu, którą podpala się, aby świeca cieszyła pięknym płomieniem. Powierzchnia lakieru nie jest gładka. Zostały wykonane żłobienia, które nadają lekkości oraz dodają jeszcze więcej unikalnego, pięknego charakteru.

Świeca na stół w jadalni

Świeca w zielonym lub srebrnym kolorze może urozmaicić każdy rodzinny posiłek. Postawiona na stole w jadalni będzie cieszyć wzrok w trakcie jedzenia oraz umili wspólnie spędzony czas. Dodatkowo, świeca w kolorze zieleni pomoże odpocząć zmęczonym oczom. Po męczącym dniu spędzonym na wykonywaniu obowiązków, chwila wytchnienia, patrząc na zielony kolor świeczki oraz delikatny płomień, będzie nieoceniona. Wprowadzenie specjalnego nastroju, dzięki zapalonej świecy, pomoże w utrzymaniu dobrych relacji pomiędzy osobami siedzącymi przy stole. Płomień sprawi, że każdy odczuje zwyczajny posiłek jako coś specjalnego. Niepowtarzalną okazję do rozmowy oraz opowieści na temat minionego dnia. Poza posiłkami sakiewka stojąca na blacie stołu, w centralnym jego miejscu, pełni rolę dodatkowej ozdoby. Dzięki niej stół nie wydaje się pusty, przy zachowaniu na nim porządku. Jest na tyle niewielka, że nie ma potrzeby usuwania jej ze stołu w czasie posiłku, jak mogłoby się zdarzyć w przypadku innych, większych ozdób, na przykład kwiatów.

Świeca SAKIEWKA – lakier w salonie

Srebrna sakiewka idealnie komponuje się z minimalistycznym, nowoczesnym stylem, jaki można spotkać w wielu mieszkaniach w ostatnich latach. Ustawiona nad kominkiem w ciemnym kolorze, rozjaśni pomieszczenie. Natomiast postawiona na szklanym stoliku będzie współgrać z całością wystroju wnętrza. Zarówno zgaszona, jak i zapalona, ociepli pomieszczenie i sprawi, że domownicy będą chętnie spędzać w nim swój wolny czas.

Złoty kolor świecy komponuje się najlepiej z ciepłymi, drewnianymi, klasycznymi pomieszczeniami. Może stanowić uzupełnienie ozdób na wysokiej komodzie lub przy telewizorze. Ciepły kolor oprawy oraz płomienia, nadadzą jeszcze bardziej przyjemny nastrój salonowi. Nawet jeżeli świeczka pozostanie zgaszona, złoty lakier będzie odbijał światła w pomieszczeniu, pochodzące z lampy, żyrandola lub włączonego telewizora. Rozjaśni to dodatkowo pokój i wprowadzi przyjemny nastrój wieczorami.

Świeca w sypialni

Każda z opcji kolorystycznych sprawdzi się jako ozdoba na szafce nocnej lub komodzie w sypialni. W zależności od stylu pomieszczenia oraz osobistych preferencji klienta, kolory będą pasowały do różnych ustawień oraz stylów. Jednak w każdym wypadku płomień świecy będzie miłym towarzyszem podczas długich jesiennych oraz zimowych wieczorów. Sprawdzi się jako idealne uzupełnienie do książki oraz herbaty, wypitej po dniu obowiązków. W połączeniu z delikatnymi lampkami, rozłożonymi wokół łóżka lub na parapecie przy oknie, pomoże stworzyć niepowtarzalny klimat. Dzięki temu każda sypialnia, niezależnie od wystroju, będzie zachęcała do spędzania w niej czasu oraz odpoczynku. Płomień świecy sprawi, że pomieszczenie stanie się spokojnym miejscem, gdzie można ukoić nerwy oraz uspokoić myśli.

Czytaj więcej

Świeca w gabinecie

Gabinet jest pomieszczeniem, w którym osoba pracująca zdalnie spędza wiele godzin w ciągu dnia. Dodatkowo w wielu domach, jest to pokój, w którym znajduje się półka z książkami oraz miejsce do wypoczynku w czasie przerwy w pracy. Świeca ustawiona na blacie ociepli pomieszczenie oraz zachęci do przebywania w nim. Kolorem, który sprawdzi się najlepiej, jest srebro. W przypadku odwiedzin klientów lub potencjalnych pracowników, zostanie zachowany profesjonalizm pomieszczenia.

W czasie przerwy można odpalić płomień świecy, odpocząć, patrząc w ogień lub czytając książkę. Zebranie myśli oraz uspokojenie się pozwoli przemyśleć na chłodno wiele poważnych decyzji oraz pomoże znaleźć rozwiązania sytuacji, które mogą wydawać się bez wyjścia.

Świeca SAKIEWKA – lakier będzie idealną ozdobą w każdym domu. Sprawdzi się w wielu sytuacjach. Zarówno podczas chwil, które spędza się w samotności oraz skupieniu jak i podczas spędzania czasy z najbliższymi. Płomień ożywi i ociepli wiele pomieszczeń, nadając im niepowtarzalny charakter. Jej oryginalny kształt pasuje zarówno do nowoczesnych, surowych w stylu pomieszczeń jak i do drewnianych, klasycznych mebli.