Wyświetlanie jednego wyniku

Wyjątkowy czas w roku

Zimowe miesiące jak żadne inne kojarzą się z płomieniem świecy, palonej gdy na zewnątrz śnieg i zawierucha. Chłodne wieczory najlepiej spędza się w przytulnym wnętrzu, pełnym dodatków dających poczucie ciepła i przytulności. Niektóre świeczki odkrywają wszystkie swoje atuty po kilku minutach od ich odpalenia, wypełniając pomieszczenie pięknym zapachem i rzucając na ścianę tańczący cień. Cynamon, przyprawy korzenne, sosna – te aromaty bezsprzecznie kojarzą się z bożonarodzeniowym okresem. Są jednak i takie, które cieszą oczy swoimi wyjątkowymi kształtami i misternym wykonaniem. Tak właśnie działają świece stożek ŚNIEŻYNKA. Wysokie, zwężające się ku górze, z fantazyjnymi tłoczeniami stanowią element dekoracyjny nawet za dnia, postawione na komodzie lub wykorzystane jako element stroika.

Świece stożek ŚNIEŻYNKA 21 cm 3 szt dekoracjaWprowadź przytulną atmosferę do swoich wnętrz

Wiele jest czynników, decydujących o tym, czy poczujemy klimat świąt – bogato przystrojony dom, zapach świeżo upieczonych pierniczków, hity George’a Michaela czy Mariah Carey, rozbrzmiewające od rana do nocy, blask światełek powieszonych na choince oraz ten pochodzący od rozpalonych świec. Świece stożek ŚNIEŻYNKA doskonale wpasowują się w tę listę, zarówno dzięki swojej przypominającej ośnieżone drzewko formie, jak i długiemu, pozwalającemu na wielogodzinne palenie knotowi. Taką świeczkę możesz ustawić wszędzie – od salonu, poprzez sypialnię, aż po łazienkę, wprowadzając do każdego z tych pomieszczeń atmosferę towarzyszącą Bożemu Narodzeniu. Ozdobna forma czyni z niej też doskonały element stroików oraz część dekoracji wigilijnego stołu.

Dodatek nie tylko od święta

Świece stożek ŚNIEŻYNKA dzięki swojemu prostemu i eleganckiemu kształtowi sprawdzą się również jako całoroczny dodatek. Doskonale wkomponują się w jasne minimalistyczne wnętrza, lubiące spokojne, nieprzytłaczające elementy. Klasyczny biały kolor, w którym występują nie rozprasza uwagi, ani nie dominuje nad resztą przestrzeni. Jako samodzielny dodatek, świece stożek ŚNIEŻYNKA są równie atrakcyjne co w towarzystwie innych ozdobnych świec, łatwo też dobrać do nich inne elementy wystroju. Świetnie komponują się ze świecami w mocniejszych kolorach, metalicznymi lub szklanymi dodatkami oraz srebrnymi świecznikami i podstawkami. Lustrzane blaty oraz tace będą odbijały płomień postawionej na nich świecy, ocieplając i jeszcze bardziej rozświetlając pomieszczenie.

Postaw je gdzie tylko chcesz

Świece są niewielkim akcentem, potrafiącym natychmiastowo odmienić panującą w domu aurę. Już postawienie jednej lub dwóch jako elementów dekoracyjnych robi różnicę, pozwalając poczuć, że w urządzenie pomieszczeń włożono sporo wysiłku. Podczas gdy jedne świece są dedykowane do salonów, a inne zaleca się palić w sypialni, świece stożek ŚNIEŻYNKA sprawdzą się wszędzie.

  • w salonie – komoda, stolik kawowy czy wisząca na ścianie półka – każde miejsce jest dobre. Świece stożek ŚNIEŻYNKA dobrze wyglądać będą zwłaszcza ustawione na nowoczesnych lakierowanych meblach. Prosta forma pasuje do lśniących powierzchni, a płomień będzie się w niej odbijał, potęgując efekt, jaki daje świeca.
  • sypialnia – ustaw jedną na toaletce blisko lustra, jako podstawkę wykorzystując na przykład srebrną tacę na biżuterię. W ten sposób blask będzie się rozpraszać, tworząc na ścianach i innych powierzchniach fascynujące iluzje.
  • łazienka – jedno z tych miejsc, w których nie powinno zabraknąć świec. Nie ma nic lepszego niż relaksująca kąpiel w ich świetle po długim i męczącym dniu. Świece stożek ŚNIEŻYNKA są białe, proste i eleganckie, doskonale pasują więc do łazienkowej ceramiki.
  • kuchnia – postawiona tuż obok półmiska z samodzielnie upieczonymi ciasteczkami, świeca stożek ŚNIEŻYNKA będzie jeszcze bardziej podkreślała znaczenie tego miejsca jako serca całego domu. Bo kuchnia nie musi być tylko użyteczna, może być też ładna. Warto zadbać w niej o dodatki w formie świeżych kwiatów i świec.
Czytaj więcej

Jak wykorzystać ich potencjał?

Świeczka już dawno przestała być jedynie źródłem światła. Świece ozdobne ŚNIEŻYNKA nawet w dzień cieszą oczy, stanowiąc piękny dodatek do wystroju wnętrz. Ich walory dekoracyjne są równie zachwycające, co efekt, jaki dają podczas wieczornego odpoczynku przy ich blasku. Dlatego warto palić je z rozwagą, by móc cieszyć się nimi jak najdłużej, bez obaw o szybko topniejący wosk.

  1. Równomierne spalanie się świecy gwarantuje regularne przycinanie knota po każdym jej zgaszeniu na długość od 3 do 5 milimetrów.
  2. Przed przeniesieniem świecy należy odczekać po jej zgaszeniu, aby wosk na powierzchni zastygł.

Pamiętaj również o zabezpieczeniu mebli przed kapiącym woskiem. Najlepiej ustaw swoje świece ozdobne ŚNIEŻYNKA na srebrnych podstawkach lub lustrzanych tacach. Będą one nie tylko chronić powierzchnie przed zniszczeniem, ale również jeszcze bardziej podkreślą dekoracyjny charakter świec