Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Czas świąt Bożego Narodzenia to wyjątkowy moment w roku. Cały grudzień kojarzy się z przygotowaniami, świąteczną atmosferą i rodzinnym ciepłem. Nie ma nic przyjemniejszego niż chwile spędzone z ukochanymi osobami, obok świeci pięknie ubrana choinka, w tle grają kolędy, a babcia daje kubek gorącego kakao. Aby te chwile stały się jeszcze bardziej magiczne, warto dodać wyjątkowe dekoracje. Świetnym wyborem będzie świeca skrzat! W końcu kto nie chciałby mieć swojego skrzata w domu? Te urocze stworzenia nie tylko ładnie wyglądają, ale także strzegą domowego ogniska.

Czytaj więcej

świece skrzat dekoracjaŚwieca skrzat – dobry duch w domu

Świece to jedne z najpiękniejszych dekoracji każdego pomieszczenia. Nie tylko wyglądają pięknie same w sobie, ale również dają delikatne światło i ciepło, które rozluźnia atmosferę i nadaje świątecznego klimatu. Świeca skrzat to świeca wyjątkowa! Już w dawnych wierzeniach skrzaty uważano za dobre duchy każdego domu. Te małe stworki przez cały rok pomagają swoim gospodarzom w pracach domowych, opiekują się zwierzętami i ostrzegają przed niebezpieczeństwem. W trakcie świąt Bożego Narodzenia wychodzą, aby pomóc Mikołajowi z prezentami. Właśnie dlatego warto mieć przynajmniej jednego skrzata w swoim domu.

Świeca skrzat to symbol dobrobytu i bezpieczeństwa, a same stworki żyją w zgodzie z naturą i Ziemią. Nawet ta nieduża świeczka skrzat przyniesie każdemu gospodarstwu wiele dobrych rzeczy, a przy tym będzie piękną dekoracją każdego pomieszczenia. Na pewno ucieszy też wszystkie dzieciaki – w końcu skrzaty to przecież małe stworzenia z dużym nosem i wielką czapką. Kto wie, może nawet staną się ich najlepszymi przyjaciółmi.

Świeca skrzat – piękna dekoracja świąteczna

Święta Bożego Narodzenia to czas miłości, jedności i ciepła. To najbardziej magiczny okres w całym roku. Pada śnieg, na rynku można wypić grzane wino i zjeść ciepłe przekąski, a do domu prezenty przynosi Mikołaj. Aby umilić mu tę wizytę i przy okazji ucieszyć wszystkich domowników, warto zadbać o odpowiednie dekoracje. Choinka, mleko i ciasteczka to standard, ale do kompletu nie może zabraknąć pomocnych skrzatów.

Świeca skrzat to wyjątkowa ozdoba na okres świąteczny – pięknie mieni się w świetle światełek choinkowych, bo cala pokryta jest brokatem, a zapalona nadaje radosnego i miłego klimatu każdemu pomieszczeniu. Super sprawdzi się w salonie, gdzie będzie odpoczywać się wraz z ukochanymi, ale można postawić ją także w kuchni, aby skrzat mógł pomóc we wszystkich przygotowaniach. Te małe stworki świetnie sobie poradzą ze wszystkimi obowiązkami, a w zamian wystarczy im mały poczęstunek.

Świece w wyjątkowych kolorach!

Wszystkie świece w kształcie skrzata dostępne są w pięknych, świątecznych kolorach. Obsypane brokatem wyróżniają się wśród innych dekoracji, a ich nietypowy kształt przyciąga spojrzenie i cieszy wszystkich, od najmłodszych po najstarszych. Dostępne są wersje srebrne, złote i czerwone, a każdy kolor symbolizuje coś innego. Sam skrzat wnosi już dobro i spokój do każdego domu, ale warto zwrócić uwagę także na wybór koloru. Skrzat czerwony wyróżnia się najbardziej z całej trójki, właśnie przez swój intensywny odcień. Sam czerwony symbolizuje radość, miłość i pasję. To idealny wybór dla wszystkich osób, które cenią sobie relacje z rodziną i chcą to podkreślić.

Świeca skrzat od razu kojarzona jest z pozytywnymi uczuciami i na pewno sprawi wiele radości każdego dnia. Może być także świetną dekoracją dla zakochanej pary – w końcu czerwony to kolor namiętności. Świeca skrzat w kolorze srebrnym przynosi na myśl osoby uczciwe i honorowe, to kolor szlachetny i tak też wygląda. Wykorzystanie srebrnej dekoracji doda stylu i szyku każdemu pomieszczeniu, to wyjątkowy kolor, który symbolizuje wierność i chęć niesienia pomocy. Takie połączenie z małym skrzatem to idealny wybór dla wszystkich, świecę można trzymać w salonie albo postawić w sypialni, aby zawsze przywodziła na myśl pozytywne odczucia. Równie wyjątkową świecą jest ta w kolorze złotym. Ona również symbolizuje uczciwość, ale także dobrobyt i szlachetność. W parze z dobrym duchem będzie nie tylko piękną dekoracją, ale także przyniesie wiele dobrej energii do każdego domu.

Świąteczna dekoracja stołu Wigilijnego

Wybór dekoracji na stół Wigilijny to jedno z najprzyjemniejszych zadań w trakcie świąt. Piękne ozdoby nie tylko ucieszą oko, ale także dodadzą klimatu i ciepła przy spotkaniu z bliskimi. Świeca skrzat to wybór idealny! Przez swój nietypowy kształt na pewno wywoła uśmiech na twarzy zebranych – w końcu kto nie ucieszy się na widok małego stworka z wielkim nosem i długą brodą. Do tego zapalona doda całemu spotkaniu magicznego charakteru. To minimalistyczna ozdoba, którą można łączyć ze wszystkim. Dobrze sprawdzi się jako część większych dekoracji, a nawet dużego stroika, ale można ją użyć także w skromnych wystrojach.

Świeca skrzat – wyjątkowy prezent dla rodziny i przyjaciół.
Święta to czas, kiedy można spędzić więcej czasu z bliskimi, odwiedzić rodzinę i dawnych przyjaciół, a także obdarować ich czymś wyjątkowym. Świeca skrzat to wybór idealny jako drobny upominek albo część większego prezentu. Obdarowując kogoś małym skrzatem, można pokazać, że dba się o tę osobę i chce się dla niej dobrze. Skrzat będzie chronił jej domu, a w zależności od wybranego koloru, można przekazać także różne intencje i uczucia. Czerwony będzie pięknym darem dla osoby ukochanej albo rodziny, srebrny dla dobrego przyjaciela, a złotym również można obdarować kogoś bliskiego.