KATEGORIE
Blog

Wszystko o świecach

Świeczka świąteczna -świece choinka

Świeczka świąteczna – ciepły i rodzinny klimat w każdym domu

24.09.2021

Świeczka świąteczna to nie tylko świeczka. Dzięki niej możemy pięknie udekorować stół wigilijny, odświętnie przystroić mieszkanie jest również ważną częścią stroików świątecznych. Często są wręczane jako prezent. Wprowadzają ciepłą atmosferę i świąteczny nastrój. Zapewniają niezapomniane doznania zmysłowe. Daleko im do określenia „zwykłe”

Świąteczny klimat dzięki niepowtarzalnym świecom

Święta Bożego Narodzenia kojarzą się z pysznymi, aromatycznymi potrawami. Pięknie przystrojoną i pachnącą choinką. Piętrzącymi się prezentami w szeleszczących opakowaniach. Czapką Mikołaja i dzwonkami sań. Nie może zabraknąć kolęd radośnie śpiewanych. Do tego piękne, nastrojowe dekoracje, świeczka świąteczna i już jesteśmy przygotowani na Boże Narodzenie.

Świeczka świąteczna jako piękna bożonarodzeniowa dekoracja

Niezwykły klimat Świąt tworzą między innymi wspaniałe dekoracje. To dzięki pięknie przystrojonym pomieszczeniom nawet mroźny wieczór staje się przyjemny i relaksujący. Ciepło i blask płomienia ze świeczki świątecznej wprowadza w harmonijny nastrój relaksu. To sprawia, że wiele osób rozczula się na myśl o Bożym Narodzeniu.

Świece wspaniale komponują się ze świerkowymi girlandami. Piękna kolorystyka i atrakcyjne kształty jakie potrafi przybrać nasza świeczka świąteczna potrafi nadać stylizacji nietuzinkowy charakter. Do tego zapach wydobywający się spod płomienia w połączeniu ze świeżością iglastej gałązki sprawia, że myślami można uciec w bezpieczną sferę marzeń.

świeca choinka 4 kolory

Ozdoby świąteczne to niezbędny dodatek w czasie Świąt. Nadają pomieszczeniom szlachetnego, eleganckiego klimatu. Doskonale pasują do wnętrz domów, hoteli czy lokali usługowych. W grudniu pojawiają się dekoracje świąteczne właściwie wszędzie. Światełka migoczą na drzewach, latarniach, ogrodzeniach. Widać je z każdego okna. To część magii Świąt, która porywa ludzi. Również każda nasza świeczka świąteczna potrafi nadać niezapomniany klimat. Pozwala na chwilę się zatrzymać.

Świeczka świąteczna to niezbędny element w każdym pomieszczeniu. Blask płomienia pozwala zatrzymać się na moment nawet najbardziej zabieganej osobie. Usiąść w fotelu z kubkiem gorącego napoju i odprężyć się. Tak działa magia ognia świec.

Długie wieczory przy blasku świec

świeca świecznikowa 24 cm

Budowanie przytulnej atmosfery świątecznej odgrywa bardzo istotną rolę w okresie zimowym. Gra punktowych, ciepłych światełek potrafi stworzyć niezapomniany klimat w każdym wnętrzu. Ciemne i zimowe wieczory mogą przynosić ponury nastrój. Najlepszym remedium na to jest uspokajający blask płomienia naszej świeczki świątecznej. Działa odprężająco. Zachęca do zatrzymania się na moment w biegu gwiazdkowych przygotowań. Wpatrywanie się w migające płomyki działa kojąco i uspokajająco.

Świeczka świąteczna – do świecznika, lampionu lub na podstawkę

W naszej ofercie można znaleźć długie świece w kształcie stożka, które idealnie wpasują się jako część świecznika. Walce lub kule sprawdzą się w lampionie, który nada klasyczny i elegancki wygląd wnętrzu. Oferujemy bardziej artystyczne i kunsztowne kształty, np. choinka, anioł, gwiazda, skrzat. Niezwykłą ozdobę stanowi świeca kamienica, która prezentuje się, jak prawdziwe arcydzieło, wymagające niezwykłej precyzji do jej stworzenia. Świeczki świąteczne oferujemy w różnych kolorach. Od mocnych i intensywnych, przez srebro oraz złoto, po delikatne pastele. Figury samodzielnie stoją, jednak warto zadbać o ładną podstawkę lub tackę, który wydobędzie jeszcze więcej blasku i uroku z małych płomyków.

Interesujący prezent

Migoczący płomyk świecy kojarzy się z ciepłem, miłością, bezpieczeństwem, dobrocią. To nietuzinkowy prezent. Doskonale sprawdzi się jako świąteczny upominek. Świece lubi praktycznie każdy. Pasują do wszystkich wnętrz, bez względu na wystrój i kolorystykę. Zawsze znajdzie się dla nich idealne miejsce. Umilą wieczór, stworzą nastrój przy kolacji, napełnią dom ciepłym blaskiem. Mają wyjątkowe zastosowania. Piękne figury wyrzeźbione w świecy to interesujący prezent, który spotka się z ciepłym przyjęciem.

Świeczka świąteczna jako piękna dekoracja każdego stroika

świece ozdobne śnieżynka

Świece są nieodzownym elementem bożonarodzeniowego stroika. Można go zakupić, ale znacznie lepiej wykonać samemu. Głównym elementem jest świeczka. Reszta zależy już tylko od wyobraźni. Mogą to być gałązki świerku lub innego drzewa iglastego, które będą stanowiły fundament stroika. Jednocześnie będą wypełniały pomieszczenie przepięknym świeżym zapachem. Sprawdzą się różne bombki, małe łańcuchy, korale, szyszki. Możliwości są nieograniczone.

Uspokajająca moc blasku świec

Życie w ciągłym biegu jest stresujące. Jeżeli dojdzie do tego gwiazdkowy chaos, trudno zebrać myśli. Warto zatrzymać się choć na chwilę. Każdy ma w domu świeczki. Niektóre są na wierzchu, inne pochowane. Najlepiej zapalić kilka. Następnie usiąść wygodnie w fotelu z ciepłym kocem i napić się gorącej herbaty lub czekolady. Poczytać książkę. Obejrzeć interesujący film, który zawsze chciało się zobaczyć, a nigdy nie było czasu. Wziąć zwierzaka na kolana i głaskać. To są niesamowicie ważne chwile. Każdy powinien dać sobie przyzwolenie na takie momenty w codziennym ciągłym zabieganiu. Idealnie, gdyby każdego dnia wygospodarować chwilę dla siebie. Napuścić wody do wanny z pięknie pachnącym płynem. Zapalić świece dookoła. Rozpylić olejki eteryczne. Zrelaksować się.

Palący się płomyk świecy jest idealnym argumentem, aby pozwolić sobie na chwilę relaksu i wyciszenia. To bardzo ważne, aby mieć czas na relaks. Wpatrywanie się w blask płomieni uspokaja. Znajdźmy codziennie choćby kilkanaście minut na spędzenie w ten sposób czasu. To idealne wyciszenie.

Komentarze

    Zostaw komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Tagi: