KATEGORIE
Blog

Wszystko o świecach

świeca emotikon 6 cm żółta

ŚWIECA EMOTIKON

30.03.2021

Rozmowa to nie tylko słowa, które wypowiadamy do drugiej osoby. Rozmowa to również, a dla niektórych przede wszystkim, cała masa niewerbalnych gestów, znaków niosących za sobą określone komunikaty.
Niewątpliwie do takich znaków, które ułatwiają przekazywanie emocji należą popularne emotikony.
Emotikony to ciągi znaków które symbolicznie pomagają nam wyrazić nastrój lub emocje.
Oczywiście nazwę naszej świeczki – świeca emotikon, należy traktować trochę z przymrużeniem oka i bardziej jako skrót myślowy. Emotikon to oczywiście znak graficzny, który przesyłamy w komunikatorze, który podkreśla, a czasami uściśla naszą wiadomość, informację. Poza tym naszym świeczkom bliżej do określenia słowem emoji, czyli niewielkich obrazków graficznych przedstawiających ludzkie twarze w różnych emocjonalnych stanach.

świeca emotikon żółta

Dlaczego świeca emotikon?

Projektując nasze świeczki emotki chcieliśmy by wnosiły radość, uśmiech na twarzy i były nośnikiem pozytywnych emocji. By za pomocą nich można było przekazać i wręcz „zarazić” drugą osobę naszym optymizmem, szczęściem i pogodą ducha. Nawet groźnie wyglądający czerwony emotikon, może, a nawet powinien być źródłem żartu i uśmiechu.

Koloryt świec emotikon.

W produkcję świeczek EMOTIKON włożyliśmy wiele pracy. Staraliśmy się by wyglądały nie tylko zabawnie, ale i estetycznie. Soczyste kolory świeczek EMOTIKON plus przeźroczysty lakier no i oczywiście nadruk sprawiają, że świeczki doskonale sprawdzą się jako drobne dodatki. Przełamią monotonię pomieszczenia. Nadadzą kolorytu i wesołego, optymistycznego klimatu.

Świece emotikony 6

Kiedy świeczki emoji?

Świeczki nasze uprzyjemnią każde spotkanie. Pięknie prezentować się będą na urodzinach, imieninach lub innych spotkaniach z bliskimi. Niewątpliwie wprowadzą akcenty figlarności, humoru i beztroski. Wywołają niejeden uśmiech na twarzy naszych gości. Na pewno pomogą nam sprawić by spotkanie przebiegło w miłej, serdecznej i przyjacielskiej atmosferze

Świece emotikon mogą być również ciekawym i przyciągającym oko prezentem. Drobnym, niedrogim, ale miłym i sympatycznym upominkiem. Z tego względu każdą świeczkę emotikon pakujemy w estetyczną, dekoracyjną folię kwiaciarską i wiążemy rafią. Mamy wtedy pewność, że świeczka, którą obdarowujesz bliską osobę, jest w stanie nienaruszonym i nieuszkodzona.

Komentarze

    Zostaw komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Tagi: emoji, emotikony,