KATEGORIE
Blog

Wszystko o świecach

świece ozdobne trawa

Dekoracje do domu -świece- motywy naturalne

25.03.2021

Otaczający nas świat z jego naturalnym pięknem, zawsze był inspiracją dla mody, sztuki, literatury, jak również dla projektantów wnętrz. Powrót do harmonii między ludźmi, a naturą jest szczególnie widoczny na przestrzeni ostatnich lat. Coraz częściej zdarza nam się kupować dekoracje do domu nawiązujące bezpośrednio do natury. Lubimy się nimi otaczać. Szukamy w nich ukojenia, ciepła czy pozytywnej energii.

Dekoracje do domu – motyw roślinny

W naturalnych aranżacjach nie może oczywiście zabraknąć motywów związanych z roślinami. Niewątpliwie zieleni nigdy za dużo. Dlatego nie bójmy się wprowadzać jej jak najwięcej do naszych przestrzeni. Świeca ozdobna trawa na pewno będzie doskonale korespondować z otoczeniem. Niezależnie od koloru, który wybierzemy wprowadzi powiew świeżości i naturalności.

Widok świecy dekoracyjnej trawa z jej wirującymi tańczącymi, delikatnie falującymi łodygami to bezsprzecznie piękny obraz. Soczyste, wyraziste, naturalnie zmieniające się w zależności od pór roku -kolory łodyżek niewątpliwie będą dekoracją naszego mieszkania w każdym czasie.

Dekoracje do domu – motyw drewna

Świeca dekoracyjna pieniek – ozdobny drewniany motyw inspirowany pięknem konaru topoli.
Świeczki dekoracyjne pieniek bez wątpienia budują klimat pomieszczenia, zdobią je, dodają blasku i ciepła. Są niewątpliwie uniwersalną dekoracją domu.

Świece dekoracyjne pieniek

Świeczkami dekoracyjnymi PIENIEK możemy równie dobrze zachwycać się w tradycyjnych jak i nowoczesnych wnętrzach. Świeczki doskonale prezentują się na tle ścian pokrytych cegłą lub betonem architektonicznym. Zestawienie takie najczęściej możemy obserwować we wnętrzach w stylu nowoczesnym lub industrialnym.

Dekoracje do domu – motyw egzotyczny

W dekoracjach naszych domów coraz większą rolę odgrywa również egzotyka. Tak projektanci jak i my sami czerpiemy inspiracje z dalekich podróży. Jednym z egzotycznych motywów dekoracyjnych do których najczęściej sięgamy jest bez wątpienia motyw ananasa. Symbol gościnności, ciepła rodzinnego oraz bogactwa. Soczysty kolor, egzotyczny kształt sprawia, że jest chętnie używany jako dodatek do wystroju. Dodatek do wystroju, który jest doskonałym sposobem na urozmaicenie naszych wnętrz.

świece ozdobne ananas

Świeca wprowadzi na pewno świeżość, radość, letnie słońce, egzotykę, a co najważniejsze pozytywną energię. Niezależnie czy będziemy nimi zachwycać się w salonie, łazience czy sypialni wyzwoli pozytywne emocje i niewątpliwie wywoła uśmiech na twarzy. Soczyste i wyraziste kolory to cechy charakterystyczne świec ozdobnych ananas.

Świece ANANAS jak i świece TRAWA czy swiece PIEŃKI mogą być drobnym, ale miłym upominkiem. Świeczki zapakowane są w dekoracyjną folię kwiaciarską i zawiązane rafią.

Komentarze

    Zostaw komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Tagi: