KATEGORIE
Blog

Wszystko o świecach

Świece o zapachu ocean

Świece o zapachu OCEAN

12.05.2021

Świece o zapachu ocean. Niezależnie czy wybrałeś się na wybrzeże Tanzanii z jej białymi plażami, lazurowymi wodami. Czy może wybrałeś się na wycieczkę wzdłuż kalifornijskiego wybrzeża, a może jednak jesteś miłośnikiem rozległej nordyckiej linii brzegowej. Wszędzie zapewne odczuwałeś jak orzeźwiająca i pobudzająca może być oceaniczna bryza. Jeżeli jednak nie miałeś jeszcze możliwości odczucia na twarzy podmuchu świeżości. Świeżości jaką tylko może dać gnana wiatrem i załamująca się z łomotem oceaniczna fala, przemyśl zakup naszej świecy „ocean”.

Świece o zapachu ocean

Jesteśmy przekonani, że zapach naszej świecy wprowadzi klimat surferski w każdym pomieszczeniu w którym będziesz ją palił. Napełni orzeźwieniem i świeżością przestrzeń wokół Ciebie. Niezależnie czy będziesz odpoczywał przy zapalonej świecy w salonie, zażywał kąpieli w łazience, czy może cieszył się widokiem i zapachem świecy na tarasie swojego domu.

Głęboki i świeży zapach świecy oddaje doskonale dzikość, intensywność, temperament tej części globu która nie jest jeszcze ujarzmiona i okiełznana przez człowieka.
Dodatkowo czerpiąc inspirację z bujnych zalesionych krajobrazów, gdzie ląd styka się z oceanem, wypełniliśmy naszą świecę również akordami skąpanych w słońcu gęstych nadbrzeżnych lasów.
Na dodatek w najważniejszej nucie zapachowej tj nucie serca znajdziemy akord zapachu białego piżma. Piżmo jak widomo jest zapachem wyjątkowo zmysłowym, który rozpala zmysły i rozbudza pożądanie…

NUTY ZAPACHOWE: Świece o zapachu ocean
bazowe: akord bryzy oceanicznej, himalajska sól morska
głowy: mięta wodna, kwiat lotosu
serca: morski mech, skąpane w słońcu lasy, białe piżmo

Komentarze

    Zostaw komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Tagi: