KATEGORIE
Blog

Wszystko o świecach

zapach Rainbow,s End

Rainbow’s End zapach świeżości

17.05.2021

 Gwałtowność burzy powoli zamiera i cichnie, chmury się rozchodzą, a naszym oczom ukazuje się oszałamiająca tęcza. Tęcza, która rozciąga się po całym niebie, a Ty w tym czasie czujesz świeże, naozonowane, orzeźwiające powietrze.
Tak, jest jednak tylko jedno „ale”. Burzy nie było, jest ciepły wieczór, a Ty siedzisz sobie wygodnie w swoim fotelu i delektujesz się rześkim zapachem poburzowego powietrza.
To rozchodzący się zapach i aromat z naszej świecy sojowej o zapachu „RAINBOW’S END”. Zapach tej świecy wiernie oddaje świeży, chłodny, orzeźwiający moment po burzy. Dzięki niej możemy poczuć, posmakować, a nawet usłyszeć tę chwilę.
Świeca jest wyraźnie wyczuwalna w pomieszczeniu, jednak ze względu na lekki, świeży charakter zapachu obecna jest raczej jako nienachalne tło.

Relaks i SPA z zapachem Rainbow,s End

Świeczki o zapachu Rainbow,s End świetnie nadają się zarówno do salonu, jak i do domowego łazienkowego SPA.
Łazienka to niewątpliwie oaza i miejsce spokoju, relaksu, odpoczynku. Przestrzeń gdzie można zadbać o siebie i na nowo naładować akumulatory. Warunkiem koniecznym udanego domowego SPA jest na pewno odpowiednie przygotowanie pomieszczenia. Nie chodzi tu oczywiście tylko o czystość, ład, porządek wokół. Bez którego nie ma mowy o odpoczynku i relaksie. Ważne jest również stworzenie sobie intymnej odprężającej atmosfery.

Ważną kwestią w doborze odpowiedniej świecy jest wielkość naszej łazienki. Istotne jest, aby zbyt duża świeca nie przytłaczała i nie dominowała, lecz subtelnie i delikatnie tworzyła atmosferę relaksu.

Świeczki, które oferujemy z zapachem Rainbows,s End zrobiliśmy w dwóch wersjach. Pierwszy to małe, subtelne banieczki szklane, które napełniliśmy czystą soją i zapachem Rainbow,s End. Oferujemy je w sprzedaży w kompletach po 4 szt. Ciekawostką jest, również to że szkło użyte do świecy jest szkłem, które wykorzystuje się do stawiania baniek lekarskich. Tak więc po wypaleniu soi, która ma niską temperaturę spalania i nie uszkodzi nam szkła, możemy używać ich jako bańki lekarskie.

Drugim rodzajem szkła, które użyliśmy do produkcji jest eleganckie matowe szkło o średnicy 11 cm i wysokości 7 cm. Świeca posiada drewnianą pokrywkę, która podczas palenia może być również podkładką. Dzięki pokrywce gdy nie palimy jej możemy dozować zapach ze świecy, jak i chronić ją przed kurzem. Świeczkę tą polecamy szczególnie do większych pomieszczeń. Ze względu na fakt, iż jest to 3 knotowa świeca, powierzchnia roztopienia mieszanki soi i parafiny, z której ją zrobiliśmy, wydziela sporo aromatu, ciepła i światła.

NUTY ZAPACHOWE:
bazowe: skórka pomarańczowa, cytryna, limonka
głowy: calone, liść goździka, cyklamen
serca: mech dębowy, nagie piżmo, mech dębowy

Komentarze

    Zostaw komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Tagi: