KATEGORIE
Blog

Wszystko o świecach

ŚWIECE OZDOBNE ANIOŁY

ŚWIECE OZDOBNE ANIOŁY

19.03.2021

Anioł – słowo z języka greckiego, oznacza oryginalnie „posłaniec”. Istota czysta i troskliwa. Uosabiająca dobroć i doskonałość. Symbolizująca niewinność, nieskazitelność, skromność, przyzwoitość, szlachetność. Anioły towarzyszą nam od urodzenia. Zawsze gotowe nam pomóc, ochronić, wesprzeć, pocieszyć, natchnąć do właściwego działania. Anioły, a w zasadzie ich wyobrażenie stały się uniwersalnym sposobem i środkiem do wyrażania uczuć. Zmaterializowania i wyartykułowania emocji i uczuć które nam towarzyszą.
Anioły kojarzą się z nadprzyrodzoną niebiańską istotą będącą symbolem dobroci i doskonałości. Istotą dającą poczucie bezpieczeństwa.

Świece ozdobne ANIOŁY. Dlaczego lubimy mieć w swoim otoczeniu aniołki?

Świeca anioł 12 cm

Otaczamy się aniołami ponieważ chcemy by chroniły nas i naszych najbliższych. Każdy pragnie mieć swojego anioła stróża. Wierzymy, w cudowną moc aniołów. Jak również w to, że dzięki nim nigdy nie jesteśmy sami. Dlatego tak chętnie sięgamy po figurki aniołków, po to by obdarować nimi drogie dla nas osoby.

Świeczki ozdobne aniołki – tradycyjne

Świeczki aniołki często wybieramy z okazji różnych ważnych uroczystości rodzinnych. Świece pięknie prezentują się na komunijnych stołach, dodają uroku podczas chrztów czy bierzmowania. Prezent w postaci świece ozdobne anioły to także oznaka troski o obdarowaną osobę. Anioły są przecież symbolem wszystkich najlepszych ludzkich cech. Nie bez powodu określeniem „anielski” określamy osobę dobrą, wyrozumiałą i łagodną.

Świeczki ozdobne aniołki – nowoczesne

Świece anioł art - różne kolory

W ofercie naszego sklepu znajdziecie kilka oddzielnych kategorii „świece ozdobne anioły”. Dzięki temu możemy dobrać do naszego wnętrza właściwego, najbardziej odpowiedniego aniołka.
Nasze świece ozdobne anioł art znajdą zapewne zwolenników wśród miłośników stylu nowoczesnego. Świeczki te zresztą zaprojektowaliśmy z myślą o tym stylu. Stylu przez projektantów określanego często za pomocą trzech literek p. Przestronność, przejrzystość, prostota czyli tak jak nasze świece oszczędne w formie ale funkcjonalne.

Świeczki ozdobne aniołki – na każdą okazję

Kolejne nasze świeczki ozdobne anioły to smukłe cudnej urody, przyodziane w długą, powłóczystą szatę, z parą pięknych skrzydeł ozdobne wysokie na 24 cm anioły. Świece te prezentują się doskonale w każdym pomieszczeniu. Niezależnie czy preferujemy styl nowoczesny, czy tradycyjny wystrój, będą się pięknie prezentować. Świeczki te szczególnie chętnie kupowane są na komunie i chrzciny.

Wszystkie nasze świeczki ozdobne anioły zrobiliśmy z najwyższej jakości parafiny. Obsypaliśmy odrobiną brokatu. Każda świeczka pakowana jest w dekoracyjną folię kwiaciarską i zawiązana rafią.

Komentarze

    Zostaw komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *